+48 737 810 070

Zadzwoń teraz po pomoc drogową

+48 737 810 070

Zadzwoń teraz po pomoc drogową


Pomoc drogowa, laweta - Rzeszów i okolice


Witamy na stronie naszej firmy i zapraszamy do zapoznania się z ofertą. Firma ArtProCars świadczy usługi lawetą i pomoc drogową, głównie w Rzeszowie i województwie podkarpackim, ale na życzenie klienta dotrzemy w każde miejsce w kraju. Dysponujemy odpowiednim sprzętem i flotą samochodową, a są to nowoczesne i komfortowe autolawety. Każda laweta posiada na wyposażeniu klimatyzację, a także bezprzewodowy internet WiFi. Jest to szczególnie przydatne na długich trasach. Jesteśmy do Państwa dyspozycji 24/7. Mogą Państwo dzwonić do nas o każdej porze dnia i nocy, we wszystkie dni tygodnia, również w dni świąteczne. Pomoc drogowa w naszym wykonaniu to szybkie i sprawne działanie, szanujemy czas klienta i staramy się jak najszybciej rozwiązać problem awarii czy wypadku w trasie.

Holowanie i usługi transportowe


Nasi pracownicy służą pomocą w każdej sytuacji, jaka może zdarzyć się na drodze. Oferujemy profesjonalne autoholowanie samochodów z drobnymi awariami jak i uszkodzonych. To nie wszystko - pomożemy także Państwu przy transporcie nowo zakupionego samochodu, ale jeszcze nie zarejestrowanego. Świadczymy też usługi transportowe samochodem dostawczym o kubaturze 15m3 (blaszak). Mogą Państwo zlecić nam nie tylko holowanie samochodu, ale także przewóz towarów, na przykład podczas przeprowadzki lub w innej sytuacji, gdy potrzebny jest samochód dostawczy do transportu.

Usługę transportową jak i holowanie realizujemy na terenie miasta Rzeszów, całego Podkarpacia jak i Polski po wcześniejszym ustaleniu. Zapraszamy do kontaktu!

Pomoc drogowa w Rzeszowie

Kontakt

zadzwoń do nas!